طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

برو بالا

بازدید فرماندارتالش از شهر چوبر

به گزارش روابط عمومی شهرداری چوبر، محمد حسین شاه کوئی فرماندار شهرستان تالش ظهر امروز – یک شنبه ۱۱ آبان– با همراهی علی درمانی معاون سیاسی و اجتماعی و کاظم رزمی بخشدار حویق از روند احداث دیواره خیابان شهید رزد پور در این شهر بازدید نمود و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت .

شهردار چوبر نیز ضمن قدردانی از حمایت های فرمانداری و همکاری مردم به بیان اقدامات انجام شده در این شهر پرداخت و بیان نمود : لوله آب شرب شهری جهت برخورداری شهروندان به آب سالم در قسمت جنوبی(ورودی)شهر چوبر تهیه گردیده و بزودی اجرایی خواهد شد .

هچنین اظهار نمود سیمای ورودی شهر چوبر نمایانگر هویت این شهر می باشد روشنایی بلوار امام خمینی (ره) و اجرای فضای سبز ورودی شهر چوبراز اولویت های این شهرداری است که فنداسیون و کابل برق آن از منابع داخلی شهرداری تهیه شده و در حال انجام است .
وی اذهان داشت، امینت امروز ما مرهون رشادت های شهدا ، آزادگان و ایثارگران است و برای گرامیداشت یاد آنها یادمان شهدا در ورودی و خروجی شهر چوبر ترمیم و بازسازی شد.

حامد قلی پور در جلسه شورای اداری شهرداری چوبر بررعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و تفاهم و همدلی بین همکاران را مستلزم پیشرفت و توسعه شهر چوبر موثر دانست و خواستار مراقب و حفظ بیت المال از جمله ماشین آلات شهرداری شد .